DR REKLAM

DR REKLAM bölgemizde sektördeki eksikliği gidermek ve sektöre öncülük etmek amacıyla yolculuğuna başlamıştır. Sunduğu kaliteli ve kurumsal hizmetler neticesinde müşteri portföyünü büyüterek ülkemiz ve yurtdışında kurumsal uygulamaları hayata geçirmiştir.

DR REKLAM tüm Türkiye’ye ve ağırlıkla Anadolu, Doğu Akdeniz ve Karadeniz bölgelerine verdiği hizmetler neticesinde büyümeye uyumlu olarak Malatya 2. Organize Sanayi bölgesinde 25.000 metrekare açık 6.500 metrekare kapalı alana sahip entegre tesisini hayata geçirmiştir. Bu tesiste aynı zamanda matbaa ve cephe sistemleri hizmetinide sunmaya başlamıştır. 4 renk ofset matbaa, kırım katlama robotları vb ile bölgede reklam, matbaa ve cephe sistemlerini tek çatı altında bulunduran tek tesis olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kazanmış olduğu deneyim ve tecrübesini kurumsal hizmet kalitesiyle birleştirerek cephe uygulamaları, benzin istasyonu anahtar teslim uygulamaları, reklam ve yönlendirme tabelaları, totem, billboard, araç giydirme, matbaa ve promosyon hizmetlerini uzman kadrosu ve yüksek teknolojisi ile sizlere sunmaktadır.

Bugün firmamız Türkiye’nin her yerinde ve Orta Doğu bölgesinde ülkemizin önde gelen kurumlarının reklam hizmetlerini gerçekleştirmektedir.